Ballina Etiketimet Veshje

Etiketim: veshje

FOTO/ Veshjet që nuk duhet të mungojnë në garderobën e një...

TIRANË, 17 maj /ATSH/ - Të qenët e shkurtër mund të jetë pak frustruese në situata të caktuara, megjithatë ka disa mënyra se si...

FOTO/ Tendenca mode nga gratë e familjeve mbretërore

TIRANË, 27 mars /ATSH/ - Duket se gratë e familjeve mbretërore kanë edhe "detyrën" e vendosjes së disa trendeve të cilat ndiqen nga miliona...

FOTO/ Golden Globe 2019, fustanet e yjeve në tapetin e kuq

TIRANË, 7 janar/ATSH/- Pushimet e Krishtlindjes për yjet kanë mbaruar dhe një sezon i ri i çmimeve dhe qilimave të kuq sapo ka filluar....

Krishtlindje, si të visheni për momentin magjik të vitit

TIRANË, 24 dhjetor/ATSH/ - Nuk është asnjëherë shumë shpejt për të menduar për Krishtlindjen(ndonëse jemi në vigjilje) dhe Vitin e Ri… dhe për veshjen...

FOTO – Trendi metalizato, për të shndritur me stilin tuaj

TIRANË, 6 nëntor/ATSH/ - Metalike, çfarë pasioni! Ari, argjendi, bakri, bronzi dhe kështu me radhë, e kështu me radhë. Jo, nuk po flasim për...

FOTO- Bluja, ngjyra e ngrohtë e dimrit

TIRANË, 1 nëntor/ATSH/- Për të patur ende një shije të qiellit të verës, të detit të korrikut (dhe ndoshta sytë blu të një dashurie...

FOTO/ Moda, pikat tendencë edhe në vjeshtë

TIRANË, 31 tetor/ATSH/- Cila është fantazia që më së miri përzien popin amerikan me elegancën franceze? Padyshim ajo me pika. Ky motiv, zakonisht një gur...

FOTO – Dimër me ngjyra, “shi” i dendur nuancash në veshjet...

TIRANË, 30 tetor/ATSH/ - Nga ngjyrat e pasionit të nuancave të oqeanit, deri tek tonalitetet e ngjyrave të natyrës. Vjeshtë-dimër 2018 do të jetë...

Catherine Deneuve nxjerr në ankand veshjet e Yves Saint-Laurent

TIRANË, 30 tetor/ATSH/ - Catherine Deneuve do të nxjerrë në ankand palltot e saj, kostumet dhe fustanet që mbajnë firmën e Yves Saint-Laurent. Rreth...

FOTO/ Venecia: Lady Gaga me fustanin me pendë rozë

- Aktorja nën shi refuzon çadrën për të takuar fansat - TIRANË, 1 shtator/ATSH-ANSA/ - Një fustan i gjerë me pupla rozë, flokët bjonde platin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA