Ballina Etiketimet Verstappen

Etiketim: Verstappen

F1 – Brawn: Hamilton dhe Verstappen? Si dy gjela!

BERLIN, 14 shtator /ATSH-ANSA/ - Shefi ekzekutiv i Formula 1, Ross Brawn i ka quajtur Max Verstappen dhe Lewis Hamilton dy gjela, pas përplasjes...

FORMULA 1 – Verstappen fiton Çmimin e Madh të Austrisë 2021

VJENË, 5 korrik /ATSH-AA/ - Piloti holandez nga Red Bull Racing Honda, Max Verstappen, dje fitoi Çmimin e Madh të Austrisë 2021 në Kampionatin...

F1 – Verstappen fiton Çmimin e Madh të Gjermanisë, Vettel i...

HOKENHEIM, 28 korrik /ATSH-AFP/ - Holandezi, Max Verstappen (Red Bull) fitoi duke dalë para gjermanit Sebastian Vettel (Ferrari) dhe Russe Daniil Kvyat (Toro Rosso)...

FORMULA 1 – Max Verstappen (Red Bull) fiton Çmimin e Madh...

VJENË, 30 qershor /ATSH-AFP/ - Holandezi, Max Verstappen (Red Bull) fitoi sot Çmimin e Madhe të Austrisë në F1 me një përmbysje të çmendur,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA