Ballina Etiketimet Vere 2018

Etiketim: vere 2018

Kalendari turistik veror, 70 shfaqje nga veriu në jug

TIRANË, 12 korrik /ATSH/ - Ke nisur pushimet?  Je në det, në mal, apo ke vendosur të vizitosh qytetet me trashëgimi mijëravjeçare? Kudo të...

FOTO/ Ide origjinale dhe me stil si të vishni ngjyrën e...

TIRANË, 4 qershor /ATSH/ - Nëse vera mendohet plot ngjyra e veshje të çelëta, ka mjaft nga ato vajza që preferojnë të mbajnë ngjyrën...

Fustanet e verës 2018 ,freski dhe detaje femërore

TIRANË, 25 maj /ATSH/ - Nëse po kërkoni të freskoni garderobën tuaj për verën që po vjen, fustanet janë ideale për këtë sezon. Fustanet që...

Vera 2018, e larmishme dhe plot jetë nën magjinë e diellit...

TIRANË, 14 maj /ATSH/ - Çdo verë ka trendin e saj, por 2018-ta vjen krejt ndryshe, sport dhe relaks e mbi të gjitha e...

Vera 2018 në Shqipëri, bregdeti jonian një diamant i vërtetë

TIRANË, 26 Mars/ATSH/ - Një horizont i plazheve të bardha dhe shkëmbore, kilometra bregdeti të paprekura, pavarësisht turizmit që po lulëzon dhe gjire që...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA