Ballina Etiketimet Velipojë Bushati

Etiketim: Velipojë Bushati

video

Artizanati shqiptar, punësim në industrinë e turizmit.

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/1383360865131548/   TIRANË,9 gusht /ATSH/ - Artizanati, prodhimet e kulinarisë dhe prodhimet e traditës, janë mundësi e gjerë e punësimit dhe rritjes të të ardhurave brenda...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA