Ballina Etiketimet Veliaj

Etiketim: Veliaj

Rama për audion e FSHF-së: I neveris përgjimet në ambiente jopublike

TIRANË, 25 janar /ATSH/ Kryeministri Edi Rama ka reaguar për sa i përket përgjimit të publikuar nga FSHF për kryetarin e bashkisë së Tiranës,...

Tabaku: Gjuha e vërtetë e Veliajt larg nga sjellja prej qytetari

TIRANË, 24 janar /ATSH/ Nën/kryetarja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku u shpreh se, “ajo që kanë dëgjuar shqiptarët dhe veçanërisht qytetarët e Tiranës sot...

Veliaj: FSHF, e angazhuar në përgjime dhe shantazhe për llogari të...

TIRANË, 24 janar/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj reagoi sot në lidhje me qëndrimin e Federatës Shqiptare të Futbollit për mbledhjen e...

Veliaj me nënkryetarin e Komitetit Ligjor në UEFA: Do na ndihmojë...

TIRANË, 24 janar /ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj zhvilloi një takim me nënkryetarin e Komitetit Ligjor në UEFA, Efraim Barak. Në fokus...

Zgjedhjet e 6 marsit, Veliaj: Synojmë të fitojmë në gjashtë bashkitë

TIRANË, 20 janar/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj deklaroi sot se synimi i Partisë Socialiste është i qartë në zgjedhjet e 6...

Veliaj: Sporti shqiptar nuk mund të jetë biznes i llumit

TIRANË, 20 janar/ATSH/ Në takimin me përfaqësues të shërbimit taksi në Tiranë, kryebashkiaku Erion Veliaj rrëfeu edhe për një takim që kishte pasur sot...

Veliaj siguron banorët e “5 Majit”: Kompensim 100 % për pronën

TIRANË, 20 janar/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, siguron të gjithë ata që preken nga procesi i rindërtimit i lagjeve të reja...

Veliaj me sipërmarrësit: Tirana “Kryeqyteti Europian i Rinisë”, mundësi për promovim

TIRANË, 18 janar /ATSH/ Tirana Kryeqyteti Europian i Rinisë është një ftesë e hapur për të gjithë sipërmarrësit e bareve dhe restoranteve, që këtë...

Një hapësirë e re, e zaptuar prej kohësh, i shtohet Parkut...

TIRANË, 16 janar/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, së bashku me përfaqësues të kompanisë private “Albsig”, mbollën disa pemë në Parkun e...

Veliaj: Vetëm të bashkuar mund ta çojmë vendin në drejtimin e...

TIRANË, 15 janar/ATSH/- Kryebashkiaku Erion Veliaj ka uruar sot 30-vjetorin e themelimit të FRESSH Veliaj fton të rinjtë dhe të rejat që ta kthejnë në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA