Ballina Etiketimet Veliaj

Etiketim: Veliaj

Kryebashkiaku Veliaj dhe ambasadori i Izraelit homazhe në Memorialin e Holokaustit

- Veliaj: Koha të reflektojmë, të ndahemi nga kultura e përçarjes dhe e shpifjeve - TIRANË, 27 janar/ATSH/ Në Ditën Ndërkombëtare të Përkujtimit të viktimave...

Një ulli për Klodian Rashën/ Mesazhi i babait për Veliajn: Të...

TIRANË, 26 janar/ATSH/ Babai i Klodianit, Qazim Rasha, e priti me emocion sot mbjelljen e pemës së ullirit në kujtim të djalit të tij,...

Trajneri i volejbollit i “Tiranës”, Ardian Gorenca, vlerësohet me Medaljen e...

TIRANË, 25 janar/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, nderoi me Medaljen e Mirënjohjes së qytetit një nga figurat më të shquara të...

FOTO/ Pas shirave të rrëmbyeshëm, Tirana rikthehet në normalitet, Veliaj: Mirënjohje...

TIRANË, 25 janar/ATSH/ Pas shirave të rrëmbyeshëm të ditëve të fundit, punonjësit e terrenit në bashkinë e Tiranës kanë rikthyer situatën në normalitet. Ata kanë punuar...

Veliaj në Lekaj të Rrogozhinës: Demokratët që nuk identifikohen me Saliun,...

TIRANË, 24 janar/ATSH/  Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për qarkun e Tiranës, Erion Veliaj, nga Lekaj i Rrogozhinës, i bën thirrje qytetarëve të bashkohen...

Me 5 vila në vit pandemie/ Veliaj, akuza Bashës: Imagjinojini të...

TIRANË, 23 janarATSH/ Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj hodhi akuza ndaj kreut të PD-së, Lulzim Basha se është bërë me 5 vila...

Veliaj: PD-LSI po përpiqen të fusin në Parlament prokurorë dhe gjyqtarë...

TIRANË, 23 janar/ATSH/ Drejtuesi politik i PS-së për qarkun e Tiranës, Erion Veliaj u bëri thirrje të gjithë demokratëve dhe LSI-stëve të zhgënjyer që...

Veliaj në Rrogozhinë ironizon Berishën: Është 77-vjeç dhe thotë jam ndryshimi,...

TIRANË, 23 janarATSH/ Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj zhvilloi sot një takim në fshatin Sinaballë të Rrogozhinës me strukturat e Partisë Socialiste. Veliaj ...

Naftë pa taksë/ Ekonomi dhe Veliaj: Lajm i mirë për Tiranën...

TIRANË, 22 janar /ATSH/  Nga 1 janari i këtij viti, qeveria hoqi akcizën, taksën e qarkullimit dhe atë të karbonit për prodhimet bujqësore, duke...

Punonjësit e Bashkisë Tiranë u ofrojnë një strehë të ngrohtë personave...

TIRANË, 22 janar/ATSH/ Shërbimet e Policisë Bashkiake së bashku me shërbimet sociale të Bashkia Tiranë, janë çdo ditë e çdo natë në terren për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA