Ballina Etiketimet Vasil Tole

Etiketim: Vasil Tole

video

Akademiku Tole: Lahuta dhe eposi, ”kryeidentitet” shqiptar

TIRANË, 9 dhjetor /ATSH A.ALLA/ - Lahuta si pjesë e pandarë e këtij eposi së kreshnikëve është një instrument muzikor i domosdoshëm për gjallesën...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA