Ballina Etiketimet Valverde

Etiketim: Valverde

“Barcelona” rinovon me trajnerin Valverde

TIRANË, 15 shkurt ATSH/ - Ernesto Valverde dhe "Barcelona" do të vazhdojnë bashkëpunimin mes tyre edhe sezonin e ardhshëm. Trajneri ka marrë besimin e drejtuesve...

Valverde mohon problemet fizike të Messi-t

TIRANË, 11 shkurt /ATSH/ - Trajneri i "Barcelonës" Ernesto Valverde hodhi poshtë zërat se Lionel Messi nuk ishte i aftë për të luajtur në...

Sfida ndaj “Inter”, Valverde: Shpresoj mos ta ndjejmë mungesën e Messi-t

TIRANË, 24 tetor /ATSH/ - Tri javë pa Lionel Messin duken shumë të gjata për "Barcelonën", e cila në këtë periudhë do të ketë...

Po luan pak te “Barcelona”, Vidal kritikon ashpër Valverden

TIRANË, 9 tetor /ATSH/ - Luftë e hapur mes Arturo Vidal dhe Ernesto Valverdes. Futbollisti kilian nuk është i kënaqur me minutazhën që ka...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA