Ballina Etiketimet Vaksinime antikovid

Etiketim: vaksinime antikovid

“Shqipëria buzëqesh”, 1,860,335 vaksinime në gjithë vendin

TIRANË, 21 tetor /ATSH/ Që nga fillimi i fushatës “Shqipëria buzëqesh” janë kryer 1 860 335 vaksinime antikovid në gjithë vendin. Lajmin e bëri të...

“Shqipëria buzëqesh”, 1,854,615 vaksinime në gjithë vendin

TIRANË, 20 tetor /ATSH/ Që nga fillimi i fushatës “Shqipëria buzëqesh” janë kryer 1 854 615 vaksinime antikovid në gjithë vendin. Lajmin e bëri të...

“Shqipëria buzëqesh”, 1,683,664 vaksinime deri tani

TIRANË, 23 shtator /ATSH/ Që nga fillimi i fushatës “Shqipëria buzëqesh” janë kryer 1,683,664 vaksinime në gjithë vendin. Lajmi u bë i ditur nga ministrja...

Rritet interesi i të rinjve për t’u vaksinuar kundër COVID-19

TIRANË, 9 shtator/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu deklaroi sot se "është rritur ndërgjegjësimi i studentëve dhe pedagogëve në këto ditë...

“Shqipëria buzëqesh”, 1,415,907 vaksinime deri tani

TIRANË, 26gusht /ATSH/ Që nga fillimi i fushatës “Shqipëria buzëqesh” janë kryer 1,415,907 vaksinime në gjithë vendin. Lajmi u bë i ditur nga ministrja e...

“Shqipëria buzëqesh”, 1 349 066 vaksinime antikovid deri tani

TIRANË, 18 gusht /ATSH/ Që nga fillimi i fushatës “Shqipëria buzëqesh” janë kryer 1,349,066 vaksinime në gjithë vendin. Lajmi u bë i ditur nga ministrja...

“Shqipëria buzëqesh”, 1 330 754 vaksinime antikovid deri tani

TIRANË, 16 gusht /ATSH/ Që nga fillimi i fushatës “Shqipëria buzëqesh” janë kryer 1,330,754 vaksinime në gjithë vendin. Lajmi u bë i ditur nga ministrja...

Sarandë, mbi 17.000 vaksinime antikovid të kryera në qendrën shëndetësore

TIRANË, 2 gusht /ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu bëri të ditur se, "vaksinimi antikovid në qendrën shëndetësore në Sarandë ka...

Vaksinimi masiv antikovid/ 848 430 vaksinime që nga nisja e fushatës...

TIRANË, 15 qershor /ATSH/ Që nga fillimi i fushatës “Shqipëria Buzëqesh” janë kryer 848 430 vaksinime antikovid në vend. Lajmin e bëri të ditur ministrja...

Vaksinimi antikovid/ 716,616 vaksinime që nga nisja e fushatës “Shqipëria buzëqesh”

TIRANË, 23 maj /ATSH Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 4,170 vaksinime antikovid. Lajmin e bëri të ditur ministrja e Shëndetësisë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA