Ballina Etiketimet Vaksinat

Etiketim: vaksinat

Vaksinimi antikovid/ Bino: Përpjekje e madhe se jemi në garë me...

Tiranë, 29 mars /ATSH/ Shefja e departamentit të Epidemiologjisë dhe Sëmundjeve Infektive në ISHP, Silva Bino tha se, ndërsa ka filluar vaksimi masiv antikovid...

Mbi 6 mijë mësues të vaksinuar, Manastirliu: Vendimi i EMA-s, rritet...

- “Negociatat drejt fundit, shumë shpejt nis vaksinimi masiv” - TIRANË, 19 mars/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, nga shkolla "Qemal Stafa"...

MSHMS: Shtyhet me 24 orë dërgesa e “Pfizer”, 15 210 dozat...

TIRANË, 1 mars /ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale informon se 15 210 dozat e vaksinave të kompanisë "Pfizer" do të mbërrijnë ditën...

Mbërrijnë 8190 doza nga “Pfizer”/ Gjatë kësaj jave përmbyllet vaksinimi i...

TIRANË, 22 shkurt/ATSH/ Në aeroportin ndërkombëtar "Nënë Tereza" kanë mbërritur mbrëmjen e sotme 8190 dozat e vaksinës antikovid të siguruara nga marrëveshja e drejtpërdrejtë...

Angazhim i gjithanshëm për sigurimin e vaksinës/ Strategjia e ndjekur si...

TIRANË,  22 shkurt /ATSH/ Kryeministri Edi Rama theksoi nga aeroporti "Nënë Tereza" ku pritet mbërritja e 8190 dozave të vaksinave nga kompania "Pfizer" se,...

“Dizinformim dhe produkt ‘Made in Albania’ nga kanalet e “SHQUP-it”/ Rama:...

TIRANË, 2 shkurt/ATSH - A. Fortuzi/ Gjatë konferencës së përjavshme për shtyp, Kryeministri Edi Rama, u pyet nga gazetarët lidhur me deklaratën e Koordinatorit...

Vaksinat nga “Pfizer”/ Manastirliu: Vijojmë procesin me dozat e dyta, zgjerohet...

TIRANË, 1 shkurt /ATSH/ Kryeministri Edi Rama, ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu dhe ministri i Shtetit për Rindërtimin, Arben Ahmetaj, në...

“Janë dozat për ata që kanë bërë vaksinën antiCOVID”/ Në kontakt...

TIRANË, 26 janar /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se qeveria është në kontakt të vazhdueshëm me "Pfizer" për sjelljen e partisë së parë...

Braçe reagon ndaj Metës: Vjosës tani nuk i kanoset asnjë rrezik,...

TIRANË, 18 dhjetor /ATSH/ Zv/Kryeministri Erion Braçe reagoi sot ndaj deklaratave të Presidentit të Republikës, Ilir Meta për shpalljen Park Kombëtar të të gjithë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA