Ballina Etiketimet Urriturit

Etiketim: urriturit

Jordan dhuron dy milionë dollarë për të uriturit e Çikagos dhe...

NJU JORK, 28 nëntor /ATSH-DPA/ - Basketbollisti i njohur amerikan, Michael Jordan dhuroi dy milionë dollarë për të uriturit në dy Karolinat dhe në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA