Ballina Etiketimet Universiteti Bujqesor

Etiketim: Universiteti Bujqesor

Kampus me kushte optimale për 2200 studentë/Rindërtimi i 8-të konvikteve të...

TIRANË, 27 janar/ATSH/ Zona e konvikteve të Universitetit Bujqësor të Tiranës është shndërruar në kantierin më të madh të transformimit pas dëmeve që shkaktoi...

FOTO/ Akademia e Shkencave i dhuron rreth 130 tituj Universitetit Bujqësor

TIRANË, 3 tetor /ATSH/ - Akademia e Shkencave e Shqipërisë i ka dhuruar rreth 130 tituj nga botimet e saj për bibliotekën shkencore "Mentor...

Rama: Për Universitetin Bujqësor kemi bërë më shumë se në 30...

TIRANË, 11 prill/ATSH-Maela Marini/ "Për Universitetin Bujqësor ne kemi bërë më shumë se në 30 vite të marra së bashku", - deklaroi sot Kryeministri...

50 vende të lira pune për studentët ekselentë nga Universiteti Bujqësor

TIRANË, 18 janar /ATSH - A. ALLA/ - ''Në ditët e para të janarit kemi biseduar me gjithë stafin e Universitetit Bujqësor dhe kemi...

Shifrat e emigracionit, jo në trend rritës

TIRANË, 18 dhjetor /ATSH/ - Kryeministri Edi Rama në një dialog me studentët e Universitetit Bujqësor të Kamzës u shpreh sot se emigracioni në...

Tiranë – Bashkia vijon investimet në infrastrukturë

TIRANË, 9 Mars/ATSH/ - Bashkia e Tiranës po vijon me investimet në infrastrukturë, duke e bërë kryeqytetin shqiptar edhe më të bukur.Kështu, punonjësit e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA