Ballina Etiketimet United

Etiketim: United

“Manchester United”, ofertë për talentin e “Fulham”

TIRANË, 12 Shkurt ATSH/ - "Manchester United" po punon për të përforcuar mbrojtjen duke nisur nga sezoni ardhshëm. Britanikja "Daily Expres" raporton se “Djajtë e...

Pogba, në formë të shkëlqyer nën drejtimin e trajnerit Solskjaer

TIRANË, 11 shkurt ATSH/ - Ole Gunnar Solksjaer është i kënaqur me formën që po kalon Paul Pogba tek "Manchester United". Pogba ka qenë një...

“United” dhe “Barcelona” mendojnë shkëmbimin e Mata me Coutinho

TIRANË, 31 janar ATSH/ - Dy klubet e mëdha europiane mund të nisin bisedimet për një shkëmbim lojtarësh. Philippe Coutinho po luan pak te Barcelona...

“United” kërkon talentin e “PSV”

TIRANË, 16 Janar /ATSH/ - Ecuria e trajnerit Ole Gunnar Solskjaer tek "Manchester United" po shkon në mënyrë perfekte, teksa norvegjezi është bërë i...

Zidane po pret të marrë drejtimin e “Manchester United”?

TIRANË, 17 dhjetor /ATSH-A. Fortuzi/- Zinedine Zidane e pëlqen idenë e drejtimit të stolit të “Manchester United” në Premier Ligë, madje mezi pret të...

“Liverpool” me probleme në mbrojtje

TIRANË, 14 dhjetor /ATSH/ - Telashe për trajnerin Jurgen Klopp në prag të duelit me rivalin e përjetshëm. Liverpooli po kalon një formë të jashtëzakonshme...

Pogba sulmon sërish Murinhon: Me skemat e tij, i vë limite...

TIRANË, 5 dhjetor/ATSH-A. Fortuzi/- Kampioni i botës me Francën, Paul Pogba nuk njeh paqe me trajnerin e tij, Jose Murinho. Francezi, nuk i ka...

Ronaldo: “United” nuk e meritoi fitoren

TIRANË, 8 nëntor /ATSH/ - Cristiano Ronaldo tha se "Manchester United" nuk bëri asgjë për të merituar fitoren 1-2 mbrëmjen e së mërkurës në...

Martial zgjedh klubin e së ardhmes

TIRANË, 22 Gusht /ATSH/ -Sulmuesi i Manchester Unitedit, Anthony Martial dëshiron të qëndrojë në “Old Trafford”. Agjenti i Martial insistonte gjatë verës se francezi dëshiron...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA