Ballina Etiketimet Ujesjellesa

Etiketim: Ujesjellesa

Korçë/ Investimet në ujësjellësit ruralë, zgjidhet problemi i ujit të pijshëm...

TIRANË, 15 prill /ATSH/- Investimet që po zbatohen në rrjetin e ujësjellësve të rinj në fshatrat e Korçës: Shamoll, Malavec, Qatrom dhe Goskova do...

Skemat e reja të ujësjellësve ruralë, përfitojnë 88 mijë banorë

TIRANË, 12 shtator/ATSH/ - Rreth 88,000 banorë të më shumë se 70 fshatrave në të gjithë Shqipërinë do të furnizohen me ujë, në kuadër...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA