Ballina Etiketimet Ujesjellelsi

Etiketim: Ujesjellelsi

Ujësjellësi i ri në Himarë, investim i qeverisë shqiptare dhe Kfw-së...

TIRANË, 22 qershor /ATSH/ - Himara një prej zonave më të rëndësishme turiste në Jug të vendit, është përfituese e një prej projekteve më...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA