Ballina Etiketimet U-17

Etiketim: U-17

Kombëtaret shqiptare U-17 dhe U-15 nisin grumbullimin 4-ditor

TIRANË, 27 tetor /ATSH/ Dy kombëtaret shqiptare të moshave U-17 dhe U-15 kanë nisur këtë të hënë një grumbullim që do të zgjasë për...

Shqipëria U-17 fillon grumbullimin, trajneri Elvin Beqiri thërret 24 futbollistë

TIRANË, 15 korrik/ATSH/ -Kombëtarja shqiptare U-17 e drejtuar nga trajneri Elvin Beqiri ka filluar grumbullimin dhe seancat stërvitore në qytetin e Shkodrës. Skuadra kombëtare U-17...

Kategoria e Parë U-17 / KF Apolonia triumfon në finale, shpallet...

TIRANË, 13 korrik/ATSH/ - KF Apolonia është shpallur kampione e Kategorisë së Parë U-17, pasi triumfoi në finalen e kësaj grupmoshe, duke mundur me...

Kategoria Superiore U-17 / “Shënkolli” shpallet kampion

TIRANË, 10 korrik /ATSH/ U zhvillua ditën e sotme në stadiumin “Selman Stërmasi” finalja e madhe e kampionatit kombëtar për grupmoshën 17-vjeçare, midis "Shënkollit"...

Zbulohet kalendari i kuqezinjve/ U-17 në turneun që nis në janar...

TIRANË, 9 janar/ATSH-A. Fortuzi/ Shqipëria e 17-vjeçarëve, e drejtuar nga trajneri Elvin Beqiri, do të marrë pjesë në turneun "Mercedes Benz Aegean Cup 2020",...

Kupa e Shqipërisë U-17 dhe U-19/ Përcaktohen skuadrat, ndeshjet dhe rregullorja

TIRANË, 8 janar/ATSH-A. Fortuzi/- Sektori i Garave pranë Federatës Shqiptare të Futbollit ka përcaktuar kalendarin dhe rregulloren e Kupës së Shqipërisë për vitin 2020....

Kombëtarja U-17, hidhet shorti për Europianin

TIRANË, 6 dhjetor /ATSH/ - Është hedhur sot në Nion të Zvicrës në selinë e UEFA-s, shorti për kualifikueset e Kampionatit Europian për kombëtaren...

Turneu zyrtar i U-17, Shqipëria fiton ndaj Azerbajxhanit

TIRANË, 30 tetor /ATSH/ - Kombëtarja shqiptare e futbollit, mosha U-17 e drejtuar nga trajneri Dzemal Mustedanagic, ka fituar sot në ndeshjen e tretë...

Sport – Shqipëria U-17 e femrave, turne zyrtar në Serbi

TIRANË, 22 tetor /ATSH/ - Kombëtarja U-17 e femrave, e drejtuar nga trajneri Nevil Dede do të marrë pjesë për herë të parë në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA