Ballina Etiketimet U-17

Etiketim: U-17

Evropiani i moshës U-17, Shqipëria zhvillon ndeshjen e dytë me Skocinë

TIRANË, 1 nëntor/ATSH/ Kombëtarja shqiptare U-17 ka zhvilluar mbrëmjen e së dielës ndeshjen e dytë në eliminatoret e Evropianit për moshën U-17 ndaj Skocisë. Kuqezinjtë...

Evropiani U-17, Shqipëria mundet nga Italia

TIRANË, 28 tetor/ATSH/ Kombëtarja shqiptare e nën 17-vjeçarëve ka zhvilluar mbrëmjen e së mërkurës ndeshjen e parë kualifikuese të vlefshme për eliminatoret e Kampionatit...

Kombëtarja U-17, Kurti, Ageja dhe Sulejmani: Duam të bëjmë surpriza

TIRANË, 20 tetor/ATSH/ Kombëtarja shqiptare U-17 po përgatitet në ditën e tretë të grumbullimit për tre ndeshjet e raundit kualifikues të “Evropianit 2022” me...

Kampionati europian, Kombëtarja e femrave U-17 barazon me Azerbajxhanin

TIRANË, 1 tetor/ATSH/ Shqipëria U-17 për femra ka barazuar me rezultatin 3-3 ndeshjen e fundit me Azerbajxhanin, sfidë e vlefshme për Kampionatin Evropian 2021/2022,...

Europiani U-17 për femra, Shqipëria mundet nga Mali i Zi

TIRANË, 24 shtator/ATSH/ Shqipëria U-17 e femrave ka luajtur këtë të premte ndeshjen e parë kualifikuese ndaj Malit të Zi, e vlefshme për Kampionatin...

Miqësorja e moshave kuqezi, Kombëtarja U-18 fiton testin ndaj U-17

TIRANË, 24 shtator/ATSH/ Kombëtarja U-18 ka fituar me rezultatin 3-0 miqësoren me Kombëtaren U-17 të zhvilluar këtë të premte në kompleksin “Internacional” në Pezë-Helmës. Një...

Shqipëria U-17, flasin futbollistët e rinj: Kombëtarja, dëshirë e bërë realitet

TIRANË, 23 shtator/ATSH/ Kombëtarja shqiptare e 17-vjeçarëve, pas ndeshjes që zhvilloi ditën e mërkurë kundër bashkëmoshatarëve të Kosovës, ka zhvilluar këtë të enjte një...

Shqipëria U-17 fiton 2-0 vëllazëroren me Kosovën në “Fadil Vokrri”

TIRANË, 23 shtator/ATSH/ Kombëtarja shqiptare U-17 e ka fituar me rezultatin 2-0 vëllazëroren me Kosovën U-17, të luajtur të mërkurën në stadiumin “Fadil Vokrri”...

U-17/ Fukaj dhe Haxhari: Kënaqësi të veshësh fanellën kuqezi  

TIRANË, 21 shtator/ATSH/ Kombëtarja shqiptare U-17, e grumbulluar që prej ditës së diel në ambientet e kompleksit “Tropikal” në Durrës po stërvitet intensivisht për...

U-17, miqësoret e shtatorit, Bulku: Vlerësojmë prurjet e reja në këto...

TIRANË, 21 shtator/ATSH/ Shqipëria U-17, e drejtuar nga Ervin Bulku ka nisur që prej ditës së diel grumbullimin zyrtar në prag të dy ndeshjeve...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA