Ballina Etiketimet U-15

Etiketim: U-15

Kombëtarja U-15 zhvillon miqësoren e dytë me Malin e Zi 

TIRANË, 29 tetor/ATSH/ Kombëtarja shqiptare U-15 ka zhvilluar dje ndeshjen e dytë miqësore të programuar ndaj Malit të Zi. Ndeshja e luajtur në Podgoricë...

Kombëtarja U-15 zhvillon miqësoren e parë me Malin e Zi

TIRANË, 27 tetor/ATSH/ Kombëtarja shqiptare U-15 ka zhvilluar miqësoren e parë me Malin e Zi. Ndeshja që u luajt në Podgoricë përfundoi me rezultatin 2-1...

Lojtarët e dy miqësoreve Kombëtare U-15 me Malin e Zi

TIRANË 23 tetor /ATSH-I.Vata/- Trajneri i Kombëtares U-15, Armand Dama ka publikuar listën me emrat e 23 lojtarëve që do të grumbullohen për dy...

Shqipëria U-15 do të luajë dy miqësore me Malin e Zi...

TIRANË, 21 tetor/ATSH/ Kombëtarja shqiptare U-15 rikthehet në aksion pas një pauze të shkurtër, ku për shkak të pandemisë Covid-19 nuk ka mundur të...

Tirana, ekipi fitues i Kategorisë Superiore U-15

TIRANË, 2 korrik /ATSH/ Tirana është shpallur ekipi fitues i Kategorisë Superiore U-15 për edicionin 2020-2021. Skuadra kryeqytetase arriti të triumfojë pasi mposhti në një...

Kalendari/ Nis sot turneu i ekipeve përfaqësuese rajonale për moshat U-15,...

TIRANË, 21 qershor /ATSH/ Këtë javë do të nisë turneu i ekipeve përfaqësuese rajonale për moshat U-15, U-14 dhe U-13. Qëllimi i këtij turneu...

Kategoria Superiore U-13 dhe U-15/ Përcaktohen çiftet e fazës play-off dhe...

TIRANË, 15 qershor /ATSH/ Kategoria Superiore U-13 dhe Kategoria Superiore U-15 ka arritur në fazën play-off dhe fazën play-out, ku do të përcaktohen fituesit...

Grumbullimi i Kombëtares U-15, flet trajneri Dama: Ka elementë shumë cilësorë

https://www.youtube.com/watch?v=9585OGWbeuI&feature=emb_imp_woyt TIRANË, 2 mars /ATSH/ Shqipëria e 15-vjeҫarëve, nën drejtimin e trajnerit Armand Dama, është duke zhvilluar një grumbullim 3-ditor në kompleksin Tropikal, për të...

Ekipi Kombëtar U-15 nis sot grumbullimin 3-ditor

TIRANË, 1 mars /ATSH/ -Ekipi Kombëtar U-15 nisi sot një grumbullim 3-ditor ku do të jenë të ftuar lojtarët e spikatur të vitlindjes 2007,...

Nis kampionati U-15 për femra/ Duka: Datë historike, fryt i një...

TIRANË, 6 shkurt /ATSH/ Kampionatit kombëtar i futbollit për femra U-15 ka filluar sot, duke i hapur rrugën një tjetër risie për futbollin shqiptar. Në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA