Ballina Etiketimet Tushemishti

Etiketim: Tushemishti

FOTO/ Tushemishti, me potencialin turistik, pasuri botërore e UNESCO-s

TIRANË, 9 shkurt /ATSH/ - Tushemishti me potencialin e tij turistik shumë shpejt me vlerat e natyrës dhe liqenit do mund të jenë pjesë...

FOTO/ Tushemishti, fshati turistik i mikpritjes dhe bukurive natyrore

TIRANË,12 /ATSH/ - Tushemishti, fshati turistik që ndodhet 5 km larg qytetit të Pogradecit, ofron një pamje mahnitëse për të gjithë vizitorët. Shumë afër...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA