Ballina Etiketimet Tushemisht

Etiketim: Tushemisht

Rama në Tushemisht: Rruga e hyrjes në Pogradec, shprehje e angazhimit...

TIRANË, 9 shkurt/ATSH/ - Në kuadër të programit “100 fshatrat”, Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim në Tushemisht të Pogradecit, ku ka theksuar...
video

Programi “100 fshatrat”, energjizim i Shqipërisë rurale

TIRANË, 9 shkurt/ATSH/ - Në prezantimin e programit “100 fshatrat”, Kryeministri Edi Rama ishte i pranishëm në fshatin Tushemisht të Pogradecit, duke ndarë me...

Tushemisht, bukuria e natyrës në model zhvillimi ekonomik

TIRANË, 9 shkurt/ATSH-A.Alla/ "Tushemishti është një nga perlat e 100 fshatrave dhe jemi brenda një natyre e cila shumë shpejt pret të marrë vlerën...

Drilon-Tushemisht, një destinacion i pakrahasueshëm ekoturistik

TIRANË, 18 shtator/ATSH/ - Studioja projektuese portugeze PROAP u shpall fituese e konkursit për hartimin e projektit të parkut ujor për zhvillimin e qëndrueshëm...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA