Ballina Etiketimet Turneu i rajonaleve

Etiketim: Turneu i rajonaleve

Turneu i rajonaleve/ Për moshën U-14 shpallet kampion Tirana

TIRANË, 18 janar /ATSH/ Turneu i ekipeve përfaqësuese rajonale për moshën U-14 ka zhvilluar sot fazën finale. Edhe në këtë grupmoshë fituese është shpallur...

Turneu i rajonaleve, Mema: Të rinjtë e kampionatit, produkt i punës...

https://www.youtube.com/watch?v=s7GmYaWQLSc&feature=emb_logo TIRANË, 12 janar /ATSH/ Ka nisur ditën e sotme turneu i ekipeve përfaqësuese rajonale për moshat U-13, U-14 dhe U-15. Pjesë e këtij turneu...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA