Ballina Etiketimet Tur muzikor

Etiketim: tur muzikor

Beyonce dhe Jay-Z për herë të parë së bashku në Itali...

TIRANE,13 Mars /ATSH/ - Beyonce dhe Jay Z rikthehen në skenë së bashku. Beyonce njoftoi në Instagram duke e bërë zyrtar faktin se ajo dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA