Ballina Etiketimet Tropoje

Etiketim: Tropoje

Qendra moderne e grumbullimit të gështenjave në Tropojë, ndërveprim me 3...

TIRANË, 31 tetor/ATSH/ Tropoja ka sot një qendër moderne të grumbullimit të gështenjave, e ngritur me mbështetjen financiare të Agjencisë së Zhvillimit Bujqësor dhe...

Ferma e familjes Gjonaj në Tropojë/ Nga pikë modeste blegtorale, në...

TIRANË, 31 tetor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama ishte sot në Tpla, Tropojë, në fermën e familjes Gjonaj, ku falë mbështetjes financiare të AZHBR është bërë...

Pas shumë vitesh në izolim, fillon puna për hapjen e rrugës...

TIRANË, 10 tetor/ATSH/ Pas shumë vitesh në izolim dhe pa asnjë investim ka filluar puna për hapjen e rrugës së fshatit Bricë, në Tropojë. Lajmi...

Tropojë/ Kthim në identitet për Mullirin e Bajram Currit, monument kulture...

TIRANË, 11 shtator/ATSH/ Mulliri i Bajram Currit, monument kulture i kategorisë I i është nënshtruar ditët e fundit restaurimit, për t'u kthyer në identitet. Drejtoria...

Futboll në Tropojë, FSHF mbështet iniciativën e trajnerit Gega

TIRANË, 20 gusht /ATSH/ Federata Shqiptare, vijon punën e saj për zhvillimin e futbollit në çdo skaj të Shqipërisë dhe këtë herë ka shkuar...

Në Rrogam të Tropojës, në bujtinën e ndërtuar në zemër të...

TIRANË, 20 qershor/ATSH/  Në fshatin Rrogam të Tropojës, Kol Gjoni, pret turistë nga e gjithë bota në bujtinën e tij, shtëpi e të parëve...

VIDEO-FOTO/ Lumi i Gashit, mrekullia natyrore mes Alpeve Shqiptare

TIRANE, 20 qershor/ATSH/- Lumi i Gashit, shpallur si zonë e mbrojtur ‘Rezervë Strikte Natyrore” në vitin 1996 dhe prej vitit 2017 pjesë e rrjetit...

Bashkia e Tropojës me Zyrë të Integrimit Europian dhe Koordinimit të...

TIRANË, 9 qershor/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tropojës, Rexh Byberi, inspektoi sot përfundimin e pajisjes logjistike dhe dixhitalizimit të Zyrave të Integrimit Europian dhe...

Në bashkinë e Tropojës kopshtet dhe çerdhet hapen dyert sipas protokollit...

TIRANË, 1 qershor/ATSH/ Në bashkinë e Tropojës këtë 1 qershor, kopshtet dhe çerdhet hapen dyert sipas protokollit të sigurisë të miratuar nga Instituti i...

Tropojë/ Takimi me drejtuesit e njësive administrative, Byberi: Kontrolli i territorit...

TIRANË, 16 maj/ATSH/ Bashkia e Tropojës mbetet e angazhuar që  këtij qyteti t'i krijohet imazhi që meriton duke e shndërruar në një destinacion kryesor...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA