Ballina Etiketimet Transformim

Etiketim: transformim

“E keqja harrohet shpejt, e mira nuk ka fund”/ Rama: Sot...

TIRANË, 4 mars/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sotse, “e keqja harrohet shpejt, e mira nuk fund dhe sot duket e pamundur për njerëzit se...

Berati i transformuar, një tjetër premtim i mbajtur

TIRANË, 26 shkurt /ATSH/ Partia Socialiste publikoi sot një video ku tregohet transformimi rrënjësor që ka pësuar qyteti i Beratit gjatë qeverisjes së PS “Berati...

“Poliklinika e Lushnjës, si e gjetëm dhe si është sot”/ Rilindja...

TIRANË, 12 shkurt/ATSH/ Nga një ngrehinë me gjendje skandaloze, sot Poliklinika e Lushnjës është një institucion shëndetësor me standarde bashkëkohore, me kushte që i...

FOTOGALERI/ Transformimi rrënjësor i maternitetit të Sarandës

TIRANË, 9 shkurt/ATSH/ Materniteti i Sarandës ka pësuar tashmë një transformim rrënjësor pas investimit nga buxheti i shtetit, i cili për vite ishte lënë...

Nuk ishte investuar që nga viti 1947/Vijon puna për transformimin e...

TIRANË, 28 janar/ATSH/ Spitali rajonal i Kukësit po kthehet në një strukturë moderne të shërbimit shëndetësor. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, publikoi...

Transformim i trotuarit në bulevardin “Gjergj Fishta” në Lezhë / Ndreu:...

TIRANË, 20 janar /ATSH/ Trotuari i bulevardit "Gjergj Fishta" në Lezhë po transformohet. “Qyteti i Lezhës do të përjetojë një transformim radikal”, u shpreh sot...

Transformohet blloku i banimit në rrugën “Hamdi Çullhaj”, palestër e re...

- Veliaj: Besoni qeverinë dhe bashkinë, si të vetmet autoritete që mbajnë fjalën - TIRANË, 23 nëntor/ATSH/ Pas çerdheve, kopshteve dhe shkollave të reja, banorët...

Materniteti i Korçës, Manastirliu: Prej dy vitesh, ndryshimi është si nata...

TIRANË, 22 tetor/ATSH/ Materniteti i Korçës ofron për banorët e këtij qarku një shërbim dinjitoz dhe sipas standardeve për nënat dhe bebet. Ministrja e Shëndetësisë...

Punime intensive për transformimin sa më parë të sheshit “Shqiponja”, një...

TIRANË, 3 gusht /ATSH/ Punimet në sheshin “Shqiponja”, pjesë e projektit të Unazës së Madhe të Tiranës, po vijojnë me ritme të shpejta, për...

Transformimi i Drejtorisë së Transportit Rrugor, shembull europian në hapësirën e...

TIRANË, 27 korrik/ATSH/ Drejtoria e Përgjithshme e Transportit Rrugor Shqiptar është një nga shërbyesit më të mëdhenj për publikun në vendin tonë dhe është...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA