Ballina Etiketimet Topalli

Etiketim: Topalli

“Të gjitha sondazhet e nxjerrin PD poshte rezultatit të 2013-ës”/ Topalli:...

TIRANË, 14 prill /ATSH/ Kryetarja e partisë “Lëvizja për Ndryshim” Jozefina Topalli, u shpreh e bindur se Partia Demokratike nuk i fiton zgjedhjet parlamentare...

Topalli: Lista e kandidatëve është e Bashës jo e PD-së, nuk...

TIRANË, 29 mars /ATSH/ Ish-kryeparlamentarja Jozofina Topalli, e cila në zgjedhjet e 25 prillit drejton një forcë të re politike, Lëvizja për Ndryshim, deklaroi...

“Misioni im” i Bashës/ Topalli: Ky nuk din gja në botë...

TIRANË, 22 mars /ATSH – I. Vata/ Kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli ka reaguar sot në lidhje me daljen në qarkullim të...

“Pozicioni i Presidentit, vakant prej kohësh”/ Topalli: Fushata ka mungesë fryme

TIRANË, 19 mars/ATSH/ Kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli deklaroi se "pozicioni i Presidentit është vakant prej kohësh, pasi Ilir Meta është i...

Topalli prezanton listën e kandidatëve në Shkodër dhe Elbasan

TIRANË, 10 mars /ATSH – I. Vata/ Kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli ka prezantuar sot kandidatët e Shkodrës duke kryesuar listën me...

Topalli: Kur Lulzim Basha deklaronte se nuk do bënte pazar me...

TIRANË, 3 mars /ATSH – I. Vata/ Kryetarja e "Lëvizjes për Ndryshim", Jozefina Topalli ka përdorur si argument për të thënë se Basha mashtron...

Topalli prezanton kandidatë për deputetë në Lezhë: Një listë që për...

TIRANË 2 mars/ATSH/ Kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli prezantoi sot listën e kandidatëve për deputetë të kësaj partie në zgjedhjet e 25...

“Koalicioni i PD nuk sjell asnjë ndryshim”/ Topalli: Sondazhet tregojnë mosbesimin...

TIRANË, 25 shkurt /ATSH/ Kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli deklaroi sot se regjistrimi në KQZ i “Aleancës për Ndryshim” nuk është asgjë...

Topalli: Kam qenë kundër dhunës ndaj selisë së PS në Shkodër,...

TIRANË, 23 shkurt/ATSH/ Kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim dhe ish-nënkryetarja e PD-së, Jozefina Topallit tha se, vendi ka nevojë për një elitë të re...

“Më shumë demokratë ka jashtë PD”/ Topalli prezanton kandidatët e Tiranës:...

TIRANË, 23 shkurt /ATSH – I. Vata/ Kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli prezantoi sot grupin e parë të kandidatëve për deputetë në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA