Ballina Etiketimet Tomini

Etiketim: Tomini

Procesi i vaksinimit tejkalon pritshmëritë/ Tomini: Deri në fund të majit,...

TIRANË, 30 mars/ATSH/ Zv.ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Eugena Tomini deklaroi sot se procesi i vaksinimit antikovid i shtrirë në të gjithë vendin...

Ndikimet e pandemisë në procesin zgjedhor/ Celibashi takon Tominin: Me rëndësi...

TIRANË, 29 mars /ATSH/ Implikimet që sjell situata e pandemisë në procesin zgjedhor, ishin në qendër të një takimi që zhvilloi Komisioneri Shtetëror i...

Tomini: Nga java tjetër parashikohet të kryhen deri në 15 mijë...

TIRANË, 24 mars/ATSH/ Zëvendësministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Eugena Tomini u shpreh optimiste sot se duke nisur nga java që vjen do të...

Vaksinimi masiv/ Tomini: Ekspertët vlerësuan mundësinë e marrjes së dozave të...

TIRANË, 23 mars/ATSH/ Zëvendësministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Eugena Tomini tha sot se gjatë 72 orëve në vijim do të kemi detaje mbi...

Vaksinim masiv brenda 14 muajsh/ Tomini: Akti Normativ synon kanale të...

TIRANË, 11 mars/ATSH/ Zëvendësministrja e Shëndetësisë, Eugena Tomini deklaroi sot se tendenca e qeverisë shqiptare është të gjejë sa më shumë mundësi për të...

Pandemia/ Tomini: Shifrat në rënie, shpresojmë të imunizojmë deri 80 %...

TIRANË, 9 mars/ATSH/ Zëvendësministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Eugena Tomini rikonfirmoi sot angazhimin e qeverisë për të bërë të mundur vaksinimin e popullsisë...

Tomini: Askush nuk mund të tjetërsojë numrin e të vdekurve nga...

TIRANË, 25 shkurt/ATSH/ Zv/ministrja e Shëndetësisë, Eugena Tomini komentoi sot deklaratën e kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i cili në një takim të...

Tomini: Këtë javë nis vaksinimi antikovid i personave mbi 90-vjeç

TIRANË, 23 shkurt/ATSH/ Zv.ministrja e Shëndetësisë, Eugena Tomini deklaroi sot se, "këtë javë do të fillohet me vaksinimin antikovid të moshës mbi 90-vjeç, për...

“23 mijë mjekë do marrin vaksinën antikovid”/ Tomini: Objektivi, mbyllja e...

TIRANË, 18 shkurt /ATSH/ Zv.ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Eugena Tomini tha se, "23 mijë mjekë do të marrin vaksinën antikovid ndërsa këtë...

Tomini: Vaksinimi me dozat e reja të “Pfizer” fillon që nesër,...

TIRANË, 15 shkurt/ATSH – I. Vata/ Zëvendësministrja e Shëndetësisë, Eugena Tomini deklaroi sot se priten të mbërrijnë 7 mijë doza vaksinash nga kompania "Pfizer"...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA