Ballina Etiketimet Tiranes

Etiketim: Tiranes

Hazizi dhe Fatima nga Afganistani i bashkohen Maratonës së Tiranës

TIRANË, 17 tetor/ATSH/ Hazizi dhe Fatima, çifti nga Afganistani, që mbërriti bashkë me refugjatët e parë që lanë vendin e tyre për shkak të luftës,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA