Ballina Etiketimet Tirane

Etiketim: tirane

video

Panairi i Punës – Demiraj: Rekord pjesëmarrjeje, formim profesional falas për...

TIRANË, 2 maj/ATSH/- Panairi Kombëtar i Punës është një mundësi e mirë për të sjellë të gjithë aktorët e tregut të punës bashkë për...
video

Hazbi Dervishi, agronomi që po shndërron lagjet e kryeqytetit në oaze...

TIRANË, 29 prill/ATSH A.ALLA /- Dashuria për pemët dhe lulet, si dhe dëshira për të bukurën dhe pastërtinë bën që Hazbi Dervishi, të shndërrojë...

Tiranë-Elbasan, ARRSH: Tuneli është i aksesueshëm për drejtuesit e mjeteve

TIRANË, 28 prill/ATSH/-Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton sot të gjithë përdoruesit e rrugës Tiranë-Elbasan se tuneli është i aksesueshëm. Në një njoftim për shtyp, ARRSH thekson...

Festivali “Balkan Jazz” mbledh në Tiranë grupet më të mira të...

TIRANË, 28 prill /ATSH/ - Festivali “Balkan Jazz” mbërrin edhe këtë vit në Tiranë në edicionin e dytë. Grupe me artistë të njohur të...

U ankua në platformë pas 3 vjetësh përpjekje, kanalizime të reja...

TIRANË, 24 prill /ATSH/ - Zenel Bekteshi, qytetar i Tiranës kishte 3 vite që donte të zgjidhte problemin e kanalizimeve në rrugën “Njazi Meka”,...

Lëkundje tërmeti në Tiranë

TIRANË, 23 prill/ATSH/- Lëkundje tërmeti u ndjenë mesditën e sotme në Tiranë dhe në zonat përreth. Tërmeti i rënë në orën 10:58 ishte me magnitudë...

Investimet në rrjet, OSHEE kufizime të energjisë elektrike në Tiranë

TIRANË, 19 prill/ATSH/ - Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) do të stakojë energjinë elektrike në disa zona të Tiranës, në datën 26...

Foto/ “Bëjmë detyrat e shtëpisë”, Shahini: Pozitive edhe për komunitetin

TIRANË, 18 prill/ATSH/- Prej gati një viti, në katër shkollat e kryeqytetit po vihet në zbatim projekti “Bëjmë detyrat e shtëpisë” ku nxënësve nga...

Foto/ Nis puna për rehabilitimin e lulishtes te materniteti “Koço Gliozheni”

TIRANË, 18 prill/ATSH/- Bashkia e Tiranës ka nisur punën për rehabilitimin e mjediseve të jashtme në oborrin e maternitetit “Koço Gliozheni”. Aktualisht po punohet për...
video

Tiranë, 39 mijë banorë të njësive 3 dhe 4 me qendër...

TIRANË, 17 prill/ATSH/- Rreth 39 mijë banorë të njësisë 3 dhe 4 në kryeqytet marrin shërbimin shëndetësor në qendrën shëndetësore të rehabilituar. Investimi në ambulancën...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA