Ballina Etiketimet Tia

Etiketim: tia

British Airways, Easy Jet dhe Wizz Air gati të rifillojnë fluturimet...

TIRANË, 12 prill/ATSH/ Duke filluar nga sot, British Airways, Easy Jet dhe Wizz Air bëhen gati të rifillojnë fluturimet direkte Tiranë-Londër dhe anasjelltas. Tirana Airport...

Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”/ 18 fluturime të konfirmuara për të shtunën

TIRANË, 9 prill/ATSH/ Tirana International Airport (TIA) konfirmoi 18 fluturime për ditën e nesërme, e shtunë, 10 prill 2021. Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës u bën...

TIA/ Rinisin nesër fluturimet e programuara

TIRANË, 8 prill/ATSH/ Tirana International Airport njofton se fluturimet e programuara rinisin nesër në mëngjes, ndërkohë që sot do të kryhen operimet për fluturimet...

Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”/ 13 fluturime të konfirmuara për të mërkurën

TIRANË, 6 prill/ATSH/ Tirana International Airport (TIA) konfirmoi 13 fluturime për ditën e nesërme, e mërkurë, 7 prill 2021. Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës u bën...

Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”/ 15 fluturime të konfirmuara për të martën

TIRANË, 5 prill/ATSH/ Tirana International Airport (TIA) konfirmoi 15 fluturime për ditën e nesërme, e martë, 6 prill 2021. Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës u bën...

Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”/ 20 fluturime të konfirmuara për të hënën

TIRANË, 4 prill/ATSH/ Tirana International Airport (TIA) konfirmoi 20 fluturime për ditën e nesërme, e hënë, 5 prill 2021. Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës u bën...

Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”/ 18 fluturime të konfirmuara për të premten

  TIRANË, 3 prill/ATSH/ Tirana International Airport (TIA) konfirmoi 18 fluturime për ditën e nesërme, e premte, 4 prill 2021. Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës u bën...

Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”/ 16 fluturime të konfirmuara për të shtunën

TIRANË, 2 prill/ATSH/ Tirana International Airport (TIA) konfirmoi 16 fluturime për ditën e nesërme, e shtunë, 3 prill 2021. Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës u bën...

Lufthansa filloi sot fluturimin e ri Tiranë – Mynih

TIRANË, 2 prill /ATSH/ "Lufthansa", linja e parë ajrore europiane me 5 yje, filloi sot fluturimin e ri midis Tiranës dhe Mynihut. TIA bën të...

Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”/ 18 fluturime të konfirmuara për të enjten

TIRANË, 31 mars /ATSH/ Tirana International Airport (TIA) konfirmoi 18 fluturime për nesër, 1 prill 2021. Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës u bën thirrje pasagjerëve të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA