Ballina Etiketimet Thumana

Etiketim: Thumana

Rindërtimi, Thumana e shndërruar në vigjilje të përvjetorit të tërmetit

TIRANË, 25 nëntor /ATSH/ Lagjja e re në Thumanë, vepër e programit madhor të Rindërtimit, shumë shpejt do të jetë gati të mirëpresë banorët,...

Rindërtimi në Thumanë, merr formë qyteza krejt e re njësoj si...

TIRANË, 9 shtator /ATSH/ Në Thumanë po merr formë qyteza e rindërtuar krejt e re, njësoj si lagjet më të mira europiane, tashmë me...

Thumana si Shqipëria sot/ E ndryshuar rrënjësisht pas tërmetit ashtu si...

TIRANË, 24 shkurt/ATSH/ Kryeministri Edi Rama ka publikuar mbrëmjen e sotme një foto nga Thumana e cila duket se po rilind pas tërmetit të...

Braçe: Thumana e re nis nga një kopsht e shkollë e...

TIRANË, 26 nëntor /ATSH/ Thumana e re nis nga një kopsht e shkollë e re për fëmijët. Një vit nga tërmeti i 26 nëntorit, zv.kryeministri...

Thumana, qytezë turistike si Puka dhe Belshi

TIRANË, 3 mars /ATSH-Gjergji Mima/ Kryeministri Edi Rama në një bashkëbisedim me banorët e Thumanës për projektet e rindërtimit u shpreh se falë rindërtimit...

Rama: Historia e njerëzve që torturohen çadrave merr fund që nesër...

TIRANË, 28 nëntor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama gjatë një interviste të drejtpërdrejtë nga Thumana dhënë për emisionin “Open”, deklaroi se nga dita e nesërme nuk...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA