Ballina Etiketimet ”The Sun”

Etiketim: ”The Sun”

“The Sun”: Dua Lipa, ylli që dominon muzikën botërore

TIRANË, 18 shkurt /ATSH/ - Suksesi i padiskutuar i këngëtares së famshme me origjinë nga Kosova, Dua Lipa, ka tërhequr vëmendjen e "The Sun". Në...

“The Sun”: Shqipëria, një Kroaci e re

TIRANË, 20 janar/ATSH/-Gazeta britanike "The Sun" ka botuar një artikull mbi dhjetë destinacionet më të mira në të gjithë botën për turizëm mes të...

Talenti dhe suksesi i Eugent Bushpepës, tërheq vëmendjen e prestigjiozes britanike...

TIRANË, 9 maj /ATSH/ - Këngëtari shqiptar, Eugent Bushpepa, ka tërhequr jo pak vëmendje në ‘Eurovision 2018’ me këngën e tij ‘Mall’, të cilën...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA