Ballina Etiketimet Tetor

Etiketim: tetor

FOTO/ Flukse turistësh të huaj në ujërat termale të Bënjës

TIRANË, 22 tetor/ATSH/- "Qyteti i trëndafilave", Përmeti, në juglindje të Shqipërisë gjithnjë e më shumë po tërheq turistët e huaj me bukuritë, natyrën dhe...

FOTO-Tirana, e preferuara e turistëve edhe në muajin tetor

TIRANË, 21 tetor/ATSH/ - Për turistët edhe muaji tetor në Tiranë është më i preferuari. Në këto ditë vjeshte, ku temperaturat i ngjasojnë atyre...

FOTO/ Ditët e ngrohta të tetorit, turistët e huaj “pushtojnë” Shqipërinë

TIRANË, 19 tetor /ATSH/ - Shqipëria vazhdon ende dhe në këto ditë tetori të mirëpresë turistë të shumtë që po vizitojnë pikat më interesante...

FOTO/ Moda, veshjet dhe aksesorët e muajit të parë të vjeshtës

TIRANË, 10 tetor/ATSH/ - Tetori është një muaj i pasur me ide për pazarin e vjeshtë-dimrit, a nuk mendoni kështu? Para së gjithash është momenti...

PEKIN – Pompeo: Takimi i dytë Trump-Kim ndoshta në tetor

PEKIN, 27 shtator /ATSH-ANSA/ - Samiti i dytë midis presidentit amerikan, Donald Trump dhe udhëheqësit të Koresë së Veriut, Kim Jong-un mund të mbahet...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA