Home Tags Tetor

Tag: tetor

FOTO/ Moda, veshjet dhe aksesorët e muajit të parë të vjeshtës

TIRANË, 10 tetor/ATSH/ - Tetori është një muaj i pasur me ide për pazarin e vjeshtë-dimrit, a nuk mendoni kështu? Para së gjithash është momenti...

PEKIN – Pompeo: Takimi i dytë Trump-Kim ndoshta në tetor

PEKIN, 27 shtator /ATSH-ANSA/ - Samiti i dytë midis presidentit amerikan, Donald Trump dhe udhëheqësit të Koresë së Veriut, Kim Jong-un mund të mbahet...

MOST POPULAR

HOT NEWS