Ballina Etiketimet Tetor 2018

Etiketim: tetor 2018

video

Turizëm, kulturë dhe art në muzetë e Beratit

https://www.facebook.com/QendraKombetareeMuzeumeveBerat/videos/2175118259413209/ TIRANË,8 nëntor /ATSH/ - Muzetë e Qendrës Muzeore Berat, Muzeu Ikonografik Onufri dhe Muzeu Etnografik vazhdojnë të jenë destinacionet më të kërkuara nga turistët...

”Shtëpia me Gjethe” tërhoqi turistë të shumtë edhe gjatë tetorit

TIRANË,5 nëntor /ATSH/ - Muzeu Kombëtar ”Shtëpia me gjethe” është ndër më të veçantët në rrjetin ballkanik të muzeve. Ky muze është kthyer tashmë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA