Ballina Etiketimet Tendencat

Etiketim: tendencat

FOTO/ Tendencat e modës vjeshtë/dimër 2018, thjesht të mahnitshme

TIRANË, 12 shtator /ATSH/ - Nëse do të thonim se tendencat e modës vjeshtë/dimër 2018 janë me të vërtetë joshëse, prapë do të ishte...

FOTO/ Moda, tendencat e vjeshtë-dimër 2018

TIRANË, 28 gusht/ATSH/- Me ngjyra, i sofistkuar, romantik dhe me imagjinatë. Kjo është garderoba e vjeshtë-dimër 2018, një përqëndrim i stilit dhe feminilitetit që...

Modë, tendencat e vitit 2018 një përkushtim ndaj rozës së trëndafiltë

TIRANË,25 korrik /ATSH/ - 2018 është e gjitha një përkushtim ndaj rozës së trëndafiltë e një rikthim në ca stile të cilat keni kohë...

Modelet e thonjve këtë verë janë art, plot ngjyra dhe elementë...

TIRANË,14 qershor /ATSH/ - Nuk ka rëndësi nëse preferon rozën e lehtë apo nuancat e ndezura, janë disa modele thonjsh që këtë sezon nuk...

Magjia e natyrës në veshjet e sezonit, një kopsht magjik përrallash

TIRANE,15 Mars/ATSH/ - Pranvera konsiderohet si stina ku natyra dhuron një spektakël ngjyrash e ku çdo gjë lulëzon e natyra kthehet në një kopsht...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA