Ballina Etiketimet Targat e reja

Etiketim: targat e reja

Targat e reja shqiptare, me standarde europiane e më të sigurtat...

TIRANË, 11 janar/ATSH-A. Fortuzi/- Targat e reja shqiptare, janë më të sigurtat në rajon dhe superojnë standardet edhe të shumë vendeve të BE-së. Targat...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA