Ballina Etiketimet Tajime

Etiketim: tajime

Për festat e fundvitit gjermanët duhet të jenë jo më shumë...

BERLIN, 24 nëntor /ATSH-ANSA/ - Kryeministrat e landeve gjermane kanë rënë dakord për masat e mara për Krishtlindjet dhe Vitin e Ri. Sipas tyre, nga...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA