Ballina Etiketimet Tabaku

Etiketim: Tabaku

Tabaku: Zyrtarë të lartë të lidhur me aferën e inceneratorëve

TIRANË, 20 janar /ATSH/ Nënkryetarja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku deklaroi sot se, me bllokimin e hetimit në komisionin parlamentar dhe shkeljen e rregullores...

Tabaku: Afera e inceneratorëve nga një grup i strukturuar kriminal

TIRANË, 29 dhjetor/ATSH/ Nënkryetarja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku deklaroi sot se "afera e inceneratorëve është një aferë korruptive e drejtuar dhe menaxhuar nga...

Publikimi i të dhënave të pagave, Tabaku: Pjesë e skemës së...

TIRANË 28 dhjetor /ATSH-I.Vata/ Nënkryetarja e PD-së, Jorida Tabaku ka reaguar sot në lidhje me publikimin e të dhënave të pagave për 640 mijë...

Tabaku: Koncesionet pa garë, prishin tregun e pagave

TIRANË 24 dhjetor /ATSH-I.Vata/ Nënkryetarja e PD-së, Jorida Tabaku deklaroi sot se koncesionet pa garë, prishin tregun e pagave. Përmes një reagimi Tabaku thekson se,...

PD kundër shtyrjes se ligjit për investimet strategjike

TIRANË 21 dhjetor /ATSH-I.Vata/- Nënkryetarja e PD-së, Jorida Tabaku deklaroi sot se PD është kundër shtyrjes se ligjit për investimet strategjike. Në reagimin e saj,...

Tabaku: Gjykata dështoi me padinë kundër Veliajt

TIRANË, 16 dhjetor/ATSH/ Nënkryetarja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku u shpreh sot se "gjykata dështoi me padinë kundër Veliajt, pavarësisht provave dhe dokumenteve". Sipas Tabakut,...

Tabaku: SPAK të ndëshkojë grupin e strukturuar kriminal pas inceneratorëve

TIRANË 16 dhjetor /ATSH-I.Vata/ Nënkryetarja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku deklaroi sot se SPAK duhet të ndëshkojë grupin e strukturuar kriminal pas inceneratorëve. Në fjalën...

Tabaku-Alibeaj: Vetëm një e dhjeta e aferës së inceneratorëve e zbuluar

TIRANË, 15 dhjetor/ATSH-I.Vata/ Nënkryetarët e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku dhe Enkelejd Alibeaj kërkojnë që drejtësia të vazhdojë hetimin për inceneratorët, pasi, sipas tyre, është...

Tabaku: Pastrimi i parave, njolla e zezë e turpit

TIRANË 2 dhjetor /ATSH-I.Vata/ Nënkryetarja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku deklaroi sot se pastrimi i parave është imazhi i turpit të qeverisë shqiptare. Duke folur...

Tabaku, takim me ambasadoren e Suedisë, Elsa Hastad

TIRANË 24 nëntor /ATSH-I.Vata/ Nënkryetarja e PD-së dhe kryetarja e Komisionit të Integrimit Jorida Tabaku, u takua sot me ambasadoren e Suedisë në Shqipëri...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA