Ballina Etiketimet Sul

Etiketim: sul

BRUKSEL – NATO-ja mbështet sulmet perëndimore ndaj Sirisë

BRUKSEL, 14 prill /ATSH-AFP/ - NATO-ja shpreh mbështetjen e saj ndaj sulmeve me objektiv të paracaktuar, të kryesuara nga SHBA-ja, Franca dhe Britania e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA