Ballina Etiketimet Studentet

Etiketim: studentet

FOTO/ Klinika Stomatologjike pranë QSUT-së, standarde të reja në shërbimin publik

TIRANË, 30 prill /ATSH/ - Pas 18 vitesh, në Klinikën Stomatologjike Universitare është investuar në pajisje moderne, që ofrojnë edhe shërbime të reja që...

Dialog me universitetet për kuotat e pranimit

TIRANË, 3 prill/ATSH/ - “Nuk do t’i pranojmë më kuotat derr në thes, do të kemi një dialog për të dëgjuar të gjitha argumentet...

Studim tregu për punësimin e studentëve

TIRANË, 3 prill/ATSH/ - Kryeministri Edi Rama gjatë bashkëbisedimit me pedagogë dhe studentë në kuadër të Paktit për Universitetin, theksoi se qeveria ka bërë...

Pakti për Universitetin, Shahini: Shumica e kërkesave të studentëve janë plotësuar

TIRANË, 2 prill/ATSH/ - Shumica e kërkesave të studentëve të cilët protestuan në muajin dhjetor, janë hartuar dhe plotësuar, ndërsa një pjesë e vogël...

20 studentë ekselentë do të zhvillojnë praktikën pranë KLGJ-së

TIRANË, 1 prill/ATSH/ - 20 studentë ekselentë të Fakultetit të Drejtësisë do të zhvillojnë praktikat mësimore pranë Këshillit të Lartë të Gjyqësorit (KLGJ). Lajmi u...
video

Gjonaj: Studentët ekselentë do të kontribuojnë në sistemin e ri të...

TIRANË, 1 prill/ATSH/ - Gjatë bashkëbisedimit me studentë dhe pedagogë mbi ecurinë e Paktit për Universitetin, ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj theksoi se krijimi...

Norman: Mbështetje qeverisë shqiptare në luftën kundër krimit të organizuar

TIRANË, 19 mars /ATSH/ - Studentët e Fakultetit të Drejtësisë së Tiranës tashmë do të kenë mundësi të marrin eksperiencën britanike në fushën e...
video

Studentët e Drejtësisë te Rektorati: Më pak se 20 veta nuk...

TIRANË, 24 janar /ATSH/- Studentët e Fakultetit Juridik, janë mbledhur sot përpara rektoratit të Tiranës, për të kërkuar nisjen e procesit mësimor në Fakultetin...

FOTO/ “Një ditë në muze” me studentët e mjekësisë dhe të...

TIRANË, 21 janar/ATSH/-Muzeu Historik Kombëtar,në kuadër të programeve kulturore dhe promovuese organizoi sot veprimtarinë me titull “Një ditë në muze!” me studentët e mjekësisë dhe...
video

Rama: Rubrikë e posaçme për pyetjet e studentëve tek platforma e...

TIRANË, 16 janar /ATSH-Gjergji Mima/ - Të gjithë studentët dhe prindërit që kanë pyetje në lidhje me vendimet e qeverisë për problematikat e studentëve,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA