Ballina Etiketimet Startup

Etiketim: startup

100 të rinj angazhohen për startup-et në bujqësi

TIRANË, 25 tetor /ATSH/ Digjitalizimi i bujqësisë është një ndër faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e mëtejshëm dhe inovacionin në këtë sektor. Ministria e...

Veliaj: 350 bursa për fëmijët në nevojë të apasionuar pas teknologjisë;...

TIRANË, 11 prill/ATSH/ Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dhe kryeministri Edi Rama patën mëngjesin e sotëm një takim me të rinjtë e...

Gati ligji për startup-et/ Shalsi: Lehtësi fiskale për sipërmarrjet inovative, nuk...

TIRANË, 21 shkurt/ATSH/ Ministri i Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Eduard Shalsi, tha sot, gjatë një bashkëbisedimi online, me përfaqësues të biznesit të startup-ve,...

Mesi: Bizneset e reja sjellin inovacion dhe rritje ekonomike

TIRANË, 15 prill /ATSH/ - Krijimi i bizneseve të reja, startups, sjell inovacion dhe rritje ekonomike. Deputetja e Partisë Socialiste, Senida Mesi ishte në Cascais,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA