Ballina Etiketimet Stadard i ri

Etiketim: stadard i ri

video

Rehabilitohet qendra shëndetësore në “Qytetin e Nxënësve”

TIRANË, 8 mars/ATSH/-Qendra shëndetësore ”Qyteti i Nxënësve” i është nënshtruar rehabilitimit duke ofruar sot kushte të përmirësuara dhe një standard të ri shërbimi për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA