Ballina Etiketimet Spitali

Etiketim: spitali

Punë me 3 turne në ndërtimin e spitalit Memorial të Fierit/...

TIRANË, 24 shkurt/ATSH/ Në kantierin e Spitalit Rajonal Memorial të Fierit po punohet natë e ditë, me tre turne për të përmbushur angazhimin e...

Spitali Rajonal Memorial i Fierit hap fazën përmbyllëse të reformës në...

TIRANË, 19 shkurt /ATSH/ Kryeministri Edi Rama inspektoi sot punimet në kantierin e Spitalit Rajonal Memorial të Fierit, ku shprehet ai, “progresi i përditshëm...

Punime intensive në spitalin rajonal të Fierit/ Balluku: Pavarësisht reshjeve të...

TIRANË, 1 shkurt/ATSH/ Pavarësisht reshjeve të dendura të shiut, puna në kantierin e spitalit rajonal të Fierit nuk ka ndaluar dhe brenda 3 muajve...

“Spitali i Fierit do mbulojë gjerësisht pjesën e jugut”/ Menaxhim me...

TIRANË, 14 janar /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se spitali i Fierit do të mbulojë gjerësisht pjesën e jugut të Shqipërisë dhe do...

PD, Çupi: Një vit pas tërmetit nuk ka asnjë shenjë për...

TIRANË, 3 dhjetor /ATSH/ Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Dhurata Çupi është shprehur sot se, “një vit pas tërmetit, nuk ka asnjë shenjë të spitalit...

GJERMANI – Navalny lë spitalin pas helmimit në Rusi

BERLIN, 23 shtator /ATSH-ANSA/ - Lideri rus i opozitës Alexey Navalny doli nga spitali ''Berlin Charité'', ku ai u shtrua pas helmit në Tomsk. ''Pas...

29-vjeçari me COVID-19 i dha fund jetës/ Spitali “Shefqet Ndroqi”: Trajtohej...

TIRANË, 13 gusht /ATSH/ Një 29-vjeçar pacient me COVID-19 u vetëvra mëngjesin e sotëm në spitalin “Shefqet Ndroqi”. Stafi i spitalit universitar “Shefqet Ndroqi” ka...

FOTO-COVID-19/ Dezinfektohet spitali i Durrësit, Varfaj: Bashkia në ndihmë të bluzave...

TIRANË, 25 mars/ATSH/ -Dezinfektimi i institucioneve publike dhe jo vetëm, është mjaft i rëndësishëm për të parandaluar përhapjen e koronavirusit COVID-19. Për këtë arsye shumë...

MUZIKE – Bocelli, Ferragni dhe Fedez, “koncerte” virtuale për mbledhjen e...

MILANO, 20 mars /ATSH-/- Tenori me famë botërore Andrea Bocelli ka kënduar nga "ballkoni" virtual i Instagramit së bashku me këngëtaren Chiara Ferragni për...

Rindërtimi i Pediatrisë së Durrësit, investimi i qeverisë prej 3 milionë...

TIRANË, 4 mars /ATSH/ - Në Durrës vijojnë punimet për rindërtimin e Pediatrisë së Spitalit Rajonal. Lajmin e ka dhënë Kryeministri Edi Rama, i cili...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA