Ballina Etiketimet Spitali i Fierit

Etiketim: spitali i Fierit

Hapet kantieri i Spitalit Rajonal në Fier, angazhohen 1200 forca pune...

TIRANË, 22 janar/ATSH-Maela Marini/ Kantieri i Spitalit Rajonal në Fier, ku po punohet me tre turne është hapur, ndërsa do të angazhohen në procesin...

Spitali i Fierit/ Flota e re e autoambulancave antiCOVID, standard të...

TIRANË, 12 janar/ATSH/ "Flota e re e autoambulancave antiCOVID ka vendosur një standard të ri shërbimi për përgjigjen më të shpejtë në kohë dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA