Ballina Etiketimet Spitalet

Etiketim: Spitalet

Investimet në shëndetësi përmirësuan ndjeshëm shërbimet për qytetarët

TIRANË, 24 prill/ATSH/ - Investimet në infrastrukturën shëndetësore kanë reduktuar kohën e pritjes për pacientet, si dhe kanë ofruar shërbime më të mira për...
video

Spitalit të Gjirokastrës i shtohen 13 mjekë. Shërbime të specializuara afër...

TIRANË, 24 shkurt/ATSH/- “13 mjekë specialistë, duke filluar nga mjekë të urgjencës, onkologë, kirurgë të përgjithshëm, reanimator, etj, i shtohen spitalit rajonal të Gjirokastrës,...

Dhuna në protestë – Dërgohen në QSUT 5 policë, 2 gazetarë...

TIRANË, 16 shkurt/ATSH/ - Ekipet e Urgjencës mjekësore kanë dërguar në QSUT 5 policë, dy përfaqësues të medias dhe 5 protestues. QSUT bën me dije...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA