Ballina Etiketimet Spital

Etiketim: spital

QSUT me dy spitale të reja, 25 milionë euro investim

TIRANË, 23 tetor/ATSH/- Në qendrën spitalore universitare "Nënë Tereza" në Tiranë, filloi sot puna për ndërtimin e spitalit të ri të sëmundjeve të brendshme...
video

1 milion euro investime në Spitalin e Fierit, kabinet i ri...

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/417992865400923/ TIRANË, 20 tetor/ATSH-Maela Marini/ Në spitalin rajonal të Fierit janë shtuar shërbimet për pacientët, të ofruara këto përmes aparaturave të teknologjisë së lartë. Rreth...

Pacientët e vegjël të Onkohematologjisë marrin disa dhurata

TIRANË, 19 tetor/ATSH/- Pacientët e vegjël në shërbimin e Onkohematologjisë Pediatrike u vizituan sot nga bashkëshortja e ministrit të Jashtëm të Republikës së Turqisë,...

Selena Gomez shtrohet në spital për “krizë emocionale”

TIRANË, 11 tetor/ATSH-ANSA/ - Selena Gomez ka pësuar një "krizë emocionale" dhe u pranua në një klinikë psikiatrike në Bregun Lindor. Sipas faqes së thashethemeve...

Investimet në spitalin e Krujës, shërbime më të mira për 80...

TIRANË, 4 shtator/ATSH/ Punimet për rikonstruksionin e spitalit të Krujës janë drejt përfundimit, ndërsa rreth 80 mijë banorë do të marrin shërbimin në urgjencë dhe...
video

Saranda me spital dhe maternitet të ri pas një kohe të...

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/10155996534186523/   TIRANE, 30 korrik/ATSH/- Një spital modern me aparatura bio-mjekësore të teknologjisë së lartë është drejt përfundimit në Sarandë. Kryeministri Edi Rama uron mirëmëngjesi ndjekësit në...

Gjendja shëndetësore e Nexhmije Pagarushës është e qëndrueshme

PRISHTINË, 11 korrik/ATSH/- Gjendja shëndetësore e këngëtares së madhe Nexhmije Pagarusha është e mirë dhe nuk ka pësuar ndonjë lëndim të rëndë pas aksidentit të...
video

Transformimi i spitalit rajonal të Fierit, shumë më tepër këtë 4-vjeçar 

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/10155932739701523/?t=0 TIRANË, 4 korrik/ATSH/ - Kryeministri Edi Rama duke vënë theksin tek investimet e kryera në spitalet rajonale të vendit, është kthyer 4 vite pas...

SHBA – George H.W. Bush në spital pas një hipotensioni

UASHINGTON, 28 maj /ATSH-AFP/ - Presidenti i 41-të i SHBA-së, George H. W. Bush, 93 vjeç, u shtrua në spital, pas një gjendje hipotensioni...
video

Mjeku lë Gjermaninë për spitalin e Dibrës

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/10155838835396523/?t=108 TIRANË, 28 maj/ATSH/-Kryeministri Rama e ka nisur ditën sot me historinë e mjekut anestezist që la Gjermaninë për të punuar në spitalin e Dibrës. Përmes...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA