Ballina Etiketimet Spital

Etiketim: spital

video

FOTO/ Reshjet e dëborës – Mundësohet dërgimi në spital i një...

TIRANË, 10 janar/ATSH/- Një vajzë 5-vjeçare e sëmurë nga fshati Kolonjë u dërgua në spitalin rajonal të Gjirokastrës. Ministria e Mbrojtjes bën të ditur se...

Foto/ Moti i keq, katër qytetarë dërgohen në kohë në Spitalin...

TIRANË, 10 janar/ATSH/ - Katër qytetarë nga Këlcyra dhe Përmeti janë transportuar në kohë në spitalin rajonal të Gjirokastrës për të marrë shërbimin jetik...

Foto/ Nga korridor i ngushtë, në një sallë moderne, transformohet Urgjenca...

TIRANË, 3 janar/ATSH/- Më parë ishte vetëm një korridor dhe recepsion i ngushtë, ku shumica e pacientëve qëndronin në pritje jashtë ambienteve të spitalit,...

LOZANË – Schumacher i vetëdijshëm gjatë transferimit për në spital

LOZANË, 20 dhjetor /ATSH-ANSA/- Gjatë transferimit të ambulancës nga spitali i Grenoblës në qendrën e rehabilitimit të Spitalit Universitar të Lozanës, ish-kampioni legjendar i...

STOKHOLM – Nëntë milionë europianë marrin infeksione në spitale

STOKHOLM, 15 nëntor /ATSH-DPA/ - Rreth nëntë milionë europianë marrin infeksione çdo vit në spitale. Qendra Europiane për Parandalimin dhe Kontrollin e Sëmundjeve (ECDC) ka...

Urgjenca e re e spitalit të Shkodrës, shërbim për 200 mijë...

TIRANË, 8 nëntor/ATSH/- Urgjenca e spitalit rajonal të Shkodrës është rikonstruktuar tërësisht, duke ofruar një standard të ri shërbimi për mbi 200 mijë qytetarë...

Pediatrja e specializuar në Turqi zgjedh të punojë në spitalin e...

TIRANË, 7 nëntor/ATSH/ - Mjekët me eksperiencë në spitalet ndërkombëtare, që po zgjedhin Shqipërinë për të ushtruar profesionin e tyre, po shtohen gjithnjë e...
video

Janar-shtator – 20 mijë qytetarë morën shërbimin në spitalet pranë vendbanimit

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/2302361796464694/ TIRANË, 23 tetor/ATSH/- Vetëm në 9-mujorin e parë të këtij vitit, 20 mijë qytetarë kanë marrë shërbime afër vendbanimit të tyre në sajë të...

Spitali i ri i kirurgjisë, 7 salla operacioni dhe 120 shtretër

TIRANË, 23 tetor/ATSH/- Spitali i ri kirurgjisë në qendrën spitalore universitare "Nënë Tereza", do të ketë 7 salla operacioni dhe një kapacitet prej 120...

QSUT me dy spitale të reja, 25 milionë euro investim

TIRANË, 23 tetor/ATSH/- Në qendrën spitalore universitare "Nënë Tereza" në Tiranë, filloi sot puna për ndërtimin e spitalit të ri të sëmundjeve të brendshme...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA