Ballina Etiketimet Spital

Etiketim: spital

“Moshat e reja tashmë përbëjnë kontingjentin më të madh të të...

TIRANË, 24 shkurt /ATSH/ Drejtori i spitalit “Shefqet Ndroqi”, Perlat Kapisyzi në një intervistë televizive, apeloi sot qytetarët që të mos neglizhojnë shenjat e...

FOTO-VIDEO-Merr formë spitali i ri Memorial i Fierit/ Qytetarët për ATSH-në:...

TIRANË, 24 shkurt/ATSH-Arbi Fortuzi/ Vijon me ritëm të lartë puna për ndërtimin e spitalit të ri të Fierit, i cili pritet të jetë gati...

Princi Philip nën vëzhgim spitalor

LONDËR, 23 shkurt /ATSH-DPA/ - Princi britanik William deklaroi se gjyshi i tij, princi Philip, është mirë, por mbetet nën vëzhgim në një spital...

Autonomia e spitaleve nis nga spitali i ri i Fierit/ Rama:...

TIRANË, 21 shkurt/ATSH/ Kryeministri Edi Rama, theksoi sot se në mandatin e tretë do punohet për të shtrirë në të gjithë vendin sistemin e...

Spitali Rajonal, Elbasan/ Me Pediatrinë e re mbyllet transformimi rrënjësor, nis...

TIRANË, 20 shkurt/ATSH/ Kryeministri Edi Rama ishte sot në Spitali Rajonal të Elbasanit, ku pa nga afër transformimin rrënjësor të këtij spitali që përmbyllet...

Spitali Rajonal Memorial i Fierit do të jetë publik/ Qendër e...

TIRANË, 20 shkurt/ATSH-Maela Marini/ "Spitali Rajonal Memorial do të jetë spitali i parë ku do të pilotohet autonomia spitalore, kalimi në fazën tjetër të...

“Po vjen fundi i “Tireve” në sistem”/ Rama nga Spitali i...

TIRANË, 19 shkurt/ATSH/ “Me spitalin rajonal të Fierit, do të kemi të parin spital që do të funksionojë dhe nga pikëpamja e cilësisë, transparencës...

BM – Princi Philip në spital, mbretëresha Elizabeth II vazhdon detyrën

LONDËR, 19 shkurt /ATSH-DPA/ - Princi britanik Philip, bashkëshorti 99-vjeçar i mbretëreshës Elizabeth II, kaloi ditën e tij të tretë në spital. "Ai do të...

Spitali i ri i Laçit/ Rama: Punë me 3 turne për...

TIRANË, 16 shkurt/ATSH/ Kryeministri Edi Rama ishte sot në Laç, në kantierin e spitalit të ri që do të hapë dyert brenda 4 muajsh. I...

Manastirliu inspekton spitalin e Durrësit: Aktivizohet skenari i parë i përfshirjes...

TIRANË, 15 shkurt/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, inspektoi sot spitalin rajonal të Durrësit, ku nis sot trajtimi i pacientëve me...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA