Home Tags Spital

Tag: spital

Selena Gomez shtrohet në spital për “krizë emocionale”

TIRANË, 11 tetor/ATSH-ANSA/ - Selena Gomez ka pësuar një "krizë emocionale" dhe u pranua në një klinikë psikiatrike në Bregun Lindor. Sipas faqes së thashethemeve...

Investimet në spitalin e Krujës, shërbime më të mira për 80...

TIRANË, 4 shtator/ATSH/ Punimet për rikonstruksionin e spitalit të Krujës janë drejt përfundimit, ndërsa rreth 80 mijë banorë do të marrin shërbimin në urgjencë dhe...

Saranda me spital dhe maternitet të ri pas një kohe të...

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/10155996534186523/   TIRANE, 30 korrik/ATSH/- Një spital modern me aparatura bio-mjekësore të teknologjisë së lartë është drejt përfundimit në Sarandë. Kryeministri Edi Rama uron mirëmëngjesi ndjekësit në...

Gjendja shëndetësore e Nexhmije Pagarushës është e qëndrueshme

PRISHTINË, 11 korrik/ATSH/- Gjendja shëndetësore e këngëtares së madhe Nexhmije Pagarusha është e mirë dhe nuk ka pësuar ndonjë lëndim të rëndë pas aksidentit të...

Transformimi i spitalit rajonal të Fierit, shumë më tepër këtë 4-vjeçar 

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/10155932739701523/?t=0 TIRANË, 4 korrik/ATSH/ - Kryeministri Edi Rama duke vënë theksin tek investimet e kryera në spitalet rajonale të vendit, është kthyer 4 vite pas...

SHBA – George H.W. Bush në spital pas një hipotensioni

UASHINGTON, 28 maj /ATSH-AFP/ - Presidenti i 41-të i SHBA-së, George H. W. Bush, 93 vjeç, u shtrua në spital, pas një gjendje hipotensioni...

Mjeku lë Gjermaninë për spitalin e Dibrës

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/10155838835396523/?t=108 TIRANË, 28 maj/ATSH/-Kryeministri Rama e ka nisur ditën sot me historinë e mjekut anestezist që la Gjermaninë për të punuar në spitalin e Dibrës. Përmes...

Qeveria 4.5 milionë euro investime në aparatura në spitalet e vendit

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/1304031403064495/ TIRANË, 23 Maj/ATSH/.- Qeveria shqiptare po investon në spitalet rajonale 4.5 milionë euro në aparatura moderne të teknologjisë së lartë nga veriu në jug...

Mjekja e re nga Gjirokastra kthehet për të shërbyer në spitalin...

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/1292832950851007/   TIRANË, 5 Maj/ATSH/.- Doktoreshë Olta Qurku, nga Gjirokastra është një tjetër mjeke e re që zgjodhi të kthehet në qytetin e lindjes, për të...

Në maj nis ndërtimi i spitalit në Ferizaj

PRISHTINE, 28 Prill/ATSH/- Në muajin maj do të vihet gurëthemeli për fillimin e ndërtimit të spitalit të Ferizajt, projekt ky i cili do të...

MOST POPULAR

HOT NEWS