Ballina Etiketimet Spiropali

Etiketim: Spiropali

video

VIDEO/ Spiropali: Zgjedhjet në 30 qershor, asnjë marrëveshje me Bashën dhe...

TIRANË, 16 maj/ATSH-Maela Marini/ "Zgjedhjet do të ndodhin në 30 qershor, ashtu siç janë dekretuar nga Presidenti i Republikës, sepse ne duam t’i japim...

Spiropali: Protestat e opozitës të dhunshme sepse Basha nuk bëhet dot...

TIRANË, 13 maj/ATSH-Maela Marini/ Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, zëdhënësja e qeverisë, Elisa Spiropali deklaroi sot se "protestat e opozitës po bëhen...
video

Spiropali: Meta ka ngatërruar dhunuesin Sahit Dollapi me gazetarin e dhunuar

TIRANË, 11 Maj /ATSH/ - Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin njëkohësisht edhe zëdhënëse e Qeverisë, Elisa Spiropali ka reaguar ndaj deklaratës së...

Protesta e opozitës, Spiropali: Dëshmi flagrante e degradimit logjik dhe rrënimit...

TIRANË, 11 Maj /ATSH/ - Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, njëherësh edhe zëdhënëse e Qeverisë, Elisa Spiropali është shprehur se opozita sot...

Pakti për Universitetin, Spiropali: Investime në infrastrukturë dhe punësim për studentët

TIRANË, 9 maj /ATSH/ - Elisa Spiropali, ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, njëherazi zëdhënëse e Qeverisë, u shpreh se "protesta energjike e...

Penalizim bllokuesve të rrugëve, Spiropali: Duhet ta kishim marrë më shpejt...

TIRANË, 7 maj/ATSH-Maela Marini/ "Duhet ta kishim marrë më shpejt vendimin për ata që bllokojnë rrugët, pasi nuk mundet që të shohim të njëjtat...

Refuzimi i shkarkimit të rektorit, Spiropali: Presidenti mbrojti paligjshmërinë

TIRANË, 7 maj/ATSH-Maela Marini/ Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali u shpreh sot se "Presidenti i Republikës ka mbrojtur paligjshmërinë me...

Spiropali: Bashkëpunim me OBSH në funksion të shëndetit të qytetarëve

TIRANË, 7 maj/ATSH/ "Qeveria shqiptare vijon bashkëpunimin me OBSH-në në përmirësimin e shëndetit të shqiptarëve, si shtylla kryesore e politikave tona me vëmendje drejt...

Spiropali: Opozita duhet të punojë për interesin kombëtar dhe të mbështesë...

TIRANË, 2 maj /ATSH/- Zëdhënësja e qeverisë Elisa Spiropali u shpreh se, "opozita duhet të punojë për interesin kombëtar dhe duhet të mbështesë progresin...

Platforma e integruar e komunikimit për Administratën Publike, Spiropali: Arritje e...

TIRANË, 26 prill/ATSH/ - Këshilli i Europës dhe Ambasada e Zvicrës, në bashkëpunim me qeverinë e Shqipërisë, lançojnë sot një portal të ri për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA