Ballina Etiketimet Sondazh

Etiketim: sondazh

Procesi i vaksinimit/ Sondazhi: 68% vlerësojnë mirë punën e Ramës dhe...

TIRANË, 8 prill /ATSH/ - 68% e shqiptarëve vlerësojnë mirë punën e Edi Ramës dhe Partisë Socialiste sa i përket procesit të vaksinimit, dhe...

Sondazhi i Euronews/ PS 49% të votave, PD 40.5% dhe LSI...

TIRANË, 8 prill /ATSH/ - Sondazhi i katërt kombëtar i Euronews Albania në bashkëpunim me kompaninë prestigjioze të sondazheve MRB, zbulojnë këtë prirje vote...

Sondazhi/ PS fiton me 52 % të votave, PD-AN 43 %

TIRANË, 8 prill/ATSH/ Në rast se zgjedhjet do të zhvilloheshin sot Partia Socialiste do të merrte 69-73 mandate ose e shprehur në përqindje votash...

Sondazhi/ PS do të merrte e vetme mandatin e tretë me...

TIRANË, 31 mars /ATSH/ Nëse do të shkohej në kutitë e votimit sot, shqiptarët do t’i jepnin Partisë Socialiste një mandat të tretë, pasi...

Sondazhi/ PS merr 57.2 % të votave në Tiranë, PD 27.1...

TIRANË, 19 mars /ATSH/ Albanian Post dhe Instituti Gani Bobi kanë zhvilluar një sondazh nga gjetjet e të cilit rezulton se, nëse zgjedhjet do...

Sondazhi IPSOS: PS fiton 48.7% të votave në rang kombëtar, PD...

TIRANË, 18 mars /ATSH/ Nëse zgjedhjet parlamentare do të mbaheshin këtë të dielë, PS do të merrte 48.7% të votave, PD 40.6% të votave,...

Sondazhi i Euronews/ 45.6 % e qytetarëve duan Ramën kryeministër, Bashën...

TIRANË, 18 mars/ATSH/ Në rang kombëtar, 45.6 % e qytetarëve të anketuar në sondazhin e Euronews shohin Edi Ramën si kryeministrin më të përshtatshëm,...

Nëse do të votohej sot, PS fiton e vetme mandatin e...

TIRANË, 17 mars/ATSH/ Nëse shqiptarët do të votonin sot, në rang kombëtar PS fiton 73 mandate, ndërsa PD 56 mandate dhe LSI fiton 10...

Europe Elects publikon sondazhin: PS fiton me 50% të votave, PD...

TIRANË, 13 mars/ATSH/- Europe Elects, faqja e njohur që publikon sondazhe për të gjithë Europën ka publikuar parashikimet për zgjedhjet e 25 prillit në...

Sondazhi/ Braçe: PS i mund të gjithë bashkë, bëhen bashkë dhe...

TIRANË, 11 mars /ATSH/ “I mundim të gjithë bashkë! Bëhen bashkë dhe humbin prapë!”, deklaroi sot zv/kryeministri Erion Braçe, duke komentuar sondazhin e tretë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA