Ballina Etiketimet “Sofra Tiranase 2019”

Etiketim: “Sofra Tiranase 2019”

“Sofra Tiranase 2019” – Meta: Tirana promotore e civilizimit shqiptar

TIRANË, 11 shkurt/ATSH/ - Presidenti Ilir Meta mori pjesë sot dhe përshëndeti veprimtarinë artistiko-kulturore tradicionale “Sofra Tiranase 2019”, që u organizua në Pallatin e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA