Ballina Etiketimet Slogan

Etiketim: slogan

SHBA – ”Keep America Great” slogani i ri i Trump

FLORIDA, 19 qershor /ATSH-DPA/- ''Keep America Great'' (''Ta mbajmë Amerikën të madhe'') është slogani i ri i presidentit amerikan, Donald Trump, i cili filloi...

TOKIO – Një kompani heq nga transmetimi reklamën me sloganin #beWHITE

TOKIO, 14 qershor /ATSH-AFP/ - Kompania japoneze e produkteve kozmetike dhe produkteve për kujdesin e pastërtisë dhe higjienës ''Kao'' vendosi të ndërpresë një fushatë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA